Sex v autě je svérázný i nebezpečný 

Novinky.cz, 11. 7. 2015

Zadním sedadlům osobních automobilů vděčí až třetina americké mládeže za první sexuální zkušenost. V Evropě je toto číslo nižší. Limuzíny jsou tu mladým méně dostupné. V době totality to u nás bylo ještě problematičtější.

Pamatuji se na případ znásilnění, ke kterému došlo v tehdy populárním trabantu. Obviněný řidič se hájil tvrzením, že stísněný prostor v tomto automobilu vylučuje pohlavní styk. Měl jsem také kamaráda zvyklého randit v rozměrném zahraničním voze. Jednou si půjčil Škodu MB 1000. Pohrdavě pak o ní prohlásil: „To není auto, ale antikoncepční prostředek."

Dvojice v severoanglickém Sunderlandu se milovala na pobřeží tak vášnivě, že odbrzdila auto a skončila v moři.

Nedávný průzkum mezi českými řidiči ukázal, že asi pětina z nich se někdy věnovala sexuálním hrátkám při řízení automobilu. Téměř polovina je pak provozovala v zaparkovaném voze. To vypadá bezpečněji, ale nemusí to takové být. Třeba dvojice v severoanglickém Sunderlandu se milovala na pobřeží tak vášnivě, že odbrzdila auto a skončila v moři. Něco podobného se stalo i v Rakousku u řeky Enns nedaleko Štýrského Hradce. Také tady měli milenci štěstí a zachránili se. Zato auto strhla rozvodněná řeka a hasiči ho hledali několik hodin.

Při sexu za provozu může partner laskat řidičku nebo řidiče na intimních místech. Muži někdy přesvědčí ženy k orálnímu sexu. Soulož za jízdy je už výkonem artistickým a nebezpečným. Osmadvacetiletý Nor, kterého si všimla policie, křižoval s autem od krajnice ke krajnici a překročil povolenou rychlost o 33 km/h. Policisté zjistili, že mu na klíně sedí přítelkyně, se kterou souloží. Na cestu moc neviděl. Skončil v policejní cele.

Auta usnadňují provozování prostituce
Orální sex v autě může být nebezpečný i pro obhospodařovaný penis. V jednom slavném románu jsem četl příběh milenců, do jejichž vozu narazil svým autem žárlivý manžel dotyčné ženy. Zničil obě auta a způsobil to, že milenka nechtíc ukousla svému partnerovi pohlavní úd. Podobné úrazy se stávají jen vzácně. Na rozdíl od případů intimního sexuálního rozptylování řidiče nebo řidičky za volantem.

Automobil usnadňuje rovněž provozování prostituce. Lidé, kteří se jí živí, se stále častěji seznamují s klienty na sociálních sítích na internetu a jejich setkání pak usnadňují automobily.

Jako soudní znalec jsem posuzoval muže, který sváděl k prostituci nezletilé dívky. Sliboval jim velké finanční odměny. Jezdil za nimi podnikovým automobilem po celé republice. Policisté ho dopadli proto, že jedné svedené dívce nezaplatil, co měl, a ona si na něj stěžovala. Muži, kteří své sliby plní, jsou zdá se v relativním bezpečí. Ale ať už to vidíme ironicky nebo vážně, sex v autech se stal svéráznou součástí našeho intimního života.

RSSRSS| pro nevidomépro nevidomé| tisktisk
Privátní poradna doc. MUDr. Jaroslava Zvěřiny, CSc.