Diskusní fórum

Jméno:
E-mail:  
Sdělení:
Heslo: verificode Vložit heslo:


Zapsaná sdělení (287) :

Stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29
Jméno: Monika
Sdělení: Dobrý den, můj přítel, 52 let, pomalu ztrácí zájem o sex,ještě před rokem nebyl problém mít sex.styk několikrát do týdne.Nyní je problém alespoň jednou týdně.Pokud se sex uskuteční,tak není problém s erekcí,výdrží atd. nemyslím si,že by partner byl nevěrný,ale nemohu pochopit tuto plíživou změnu.Partner tvrdí,že prostě nemá potřebu,tak jako dříve.Nutno podotknout,že onemocněl cukrovkou 2.typu.Je možné hledat příčinu v tomto onemocnění? Přestože je mi 50 let,patřím k ženám,které mají chuť na sex v podstatě kdykoliv a začínám trpět nedostatkem sexu,partner tvrdí,že nejsem normální,když mohu kdykoliv,ale já jsem taková celý život,takže nemohu posoudit.Můžete poradit?
Odpověď: Cukrovka je u mužů ve středním věku častou příčinou poklesu sexuální aktivity a výkonnosti. Pokud by manžel chtěl tuto výkonnost zlepšit, měl by vyhledat sexuologa nebo urologa s andrologickou erudicí. Samo od sebe se to nezmění.
J. Zvěřina
Host: 89.102.61.192 Čas: 25.5.2016, 20:18:27
Jméno: Lukáš
Sdělení: Jaký máte názor na box a bojové sporty?Co si o nich myslíte z lékařského hlediska může třeba profesionální box poškodit něják těla boxérů i když jsou hodně svalnatí?Může box po silných úderech do hlavy poškodit třeba nějak mozek pokud se tomuto sportu věnují boxéři dlouhodobě po mnoho let?
Odpověď: Box je rizikový zejména pro opakované otřesy mozku. Ty mohou výrazně poškodit mozkové funkce. V amatérském boxu proti tomu nosí specielní ochranu hlavy a hlídají se tvary a váha rukavic. Profesionálové to zpravidla po několika KO odskáčou nějakou tou mozkovou poruchou.
Host: 91.231.30.254 Čas: 22.5.2016, 20:35:58
Jméno: Lukáš
Sdělení: Jaký máte názor na Istanbulskou úmluvu?Co od ní očekáváte?
Odpověď: Od podobných konstruktivistických paskvilů neočekávám vůbec nic. Jen další průnik feministických, genderových a lidskoprávních mýtů do naší každodenní praxe. Text, který mám k dispozici,operuje dávno známými a respektovanými hodnotami. Že se lidé nemají mlátit a znásilňovat, to snad je jasné i žactvu zvláštních škol, na to netřeba mezinárodních úmluv.
Host: 91.231.30.254 Čas: 21.5.2016, 13:02:42
Jméno: martin
Sdělení: Dobrý den, mám problém se stopořením s mojím penisem při sexu.Manželka si myslí, že někoho mám ale nemám.Dříve se mi to parkrát stalo a ted už mám strach s každé soulože.Moc jí miluju a nechci jí stratit.A taky sem se chtěl zeptat jestli na to jsou nějaké prášky aby mi to zvedlo sebevědomí.Děkuji moc Martin Němeček.
Odpověď: Problémy s erekcí jsou nejčastějším sexuálním problémem mužů. Lékaři vám mohou předepsat medikamenty, které erekci výrazně zlepší. Musíte se ovšem k lékaři vypravit. Doporučuji návštěvu urologa, nebo sexuologa. I když tyto léky může konec konců předepsat každý lékař, pokud se mu se svým problémem svěříte.
J. Zvěřina
Host: 82.100.31.12 Čas: 13.5.2016, 18:03:48
Jméno: Jana
Sdělení: Děkuji za odpověď.
Podobnou odpověď jsem očekávala, ale vůbec mě neuspokojila.
Ještě bych se Vás pane doktore tedy zeptala na na toto.
Kde je tedy možné prosím uplatnit reklamaci na mizerný, neuspokojivý a nevyhovující výsledek SRS operace který už nejde opravit, pokud s ním není transsexuální žena spokojená a vůbec jí takový nefunkční (neogenital - neovagína) výsledek nevyhovuje, a vlastně jí takovýto mizerný výsledek po SRS operaci pouze zhoršil její psychický stav?
Pokud některé transsexuální ženy mohou mít dobrý výsledek po SRS operaci, jak tedy některé tvrdí, proč ho tedy nemohou míti i jiné transsexuální ženy dobrý?

Děkuji předem pěkně za odpověď.
Odpověď: Jestli ono to není tím, že žádné chirurgické výkony na živých organismech nelze stoprocentně co do výsledku zaručit. Podobné je to u všech kosmetických chirurgických výkonů. Žijete-li v představě, že někde v zahraničí je tomu jinak, nemáte dobré informace. Na kvalitu práce lékaře si můžete stěžovat u jeho nadřízeného, je-li zaměstnancem, nebo u Lékařské komory, je-li v privátním režimu.

J. Zvěřina
Host: 89.102.249.227 Čas: 13.5.2016, 11:19:16
Jméno: Jana
Sdělení: Pane doktore, je možné zajistit, aby výsledky SRS operací u transsexuálních žen nedopadali tak mizerně jak tady celkem často dopadají? Aby transsexuální ženy po SRS operaci nedopadali jako mrzáci jen s nepoužitelnou a nefungující atrapou ženského genitálu, nedostatečnou vagínou ,ale aby mohli mít transsexuální ženy také heterosexuální styk s partnerem a vésti spokojený sexuální život jako jiné ženy?
Bylo by možné poslat ty lékaře co tyto operace provádějí, aby se tyto zákroky změny pohlaví někde ve světě naučili a zdokonalili již zastaralé a nedostačující techniky operací, a začít ty operace změny pohlaví dělat pořádně? Bylo by možné poslat tyto lékaře třeba do Thajska nebo jinam kde to umějí dělat?
Protože s těmi výsledky, které tady lékaři předvádějí, to se vážně fakt nedá. To co lékaři předvádí za výtvory na transsexuálních ženách je opravdu ostuda, a takový nekvalitní výsledek SRS operace změny pohlaví je tady tak každý druhý.
Těm transsexuální ženám se potom velice špatně s takovým nepovedeným výsledkem žije.
Buďto ať lékaři ty operace dělají pořádně a ke spokojenosti transsexuálních žen, ať už konečně v tomto státě začněmě uznávat právní identitu a doklady transexuálních lidí i bez chirurgických zákroků, jako je tomu dnes již skoro v polovině zemí Evropy.
Odpověď: Můj obor není chirurgie. Mám řadu transsexuálních pacientů a o vašich údajích o katastrofálních výsledcích chirurgie v těchto případech nemám zpráv. Pokud budete chirurgy častovat podobnými výpady, pak se obávám, že budete obtížně hledat ty, kteří do podobných výkonů vůbec půjdou.
J. Zvěřina
Host: 89.102.249.227 Čas: 13.5.2016, 02:12:09
Jméno: Tereza
Sdělení: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte o nějakém výzkumu, v němž by bylo rozebráno, jestli při užívání hormonální antikoncepce je ovlivněno libido nejen ženy, ale i muže. U ženy je to v důsledku užívaných hormonů, ale jestli je to možné i u muže. Jestli je žena, po sexuální stránce, mužem jinak vnímaná, přitažlivá...Děkuji za odpověď.
Odpověď: Výzkumy jsou v tomto směru jen málo přesvědčivé. Spekuluje se o tom, že žena na kombinovaných antikoncepčních tabletách má nižší hladiny estrogenů, což by mohlo ovlivňovat stav poševní sliznice a sekreci některých mazových a pohlavních žlázek. Na rozdíl od žen muži bývají k jemným odstínům hmatových a čichových vjemů méně vnímaví, než ženy. Takže nic přesvědčivého zde vybádáno zatím není.
Host: 85.92.56.124 Čas: 29.3.2016, 22:05:03
Jméno: Aneta
Sdělení: Dobrý den chtěla jsem se zeptat když jsem neměla intimní vztah rok mám nějak vaginu stáhlou ?
Odpověď: Nemáte se čeho bát. K žádnému stažení pochvy nedochází ani při dlouhodobé abstinenci od soulože. Půjde jen o překonání jistého nezvyku.
Host: 109.81.211.113 Čas: 27.3.2016, 01:02:48
Jméno: Petra
Sdělení: Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat zda kapky Algifen Neo nebo Cholagol mohou snížit účinnost HA Tri-regol. V pátek jsem začala užívat tyto kapky a včera jsem měla s partnerem nechráněný pohlavní styk, beru antikoncepci 18. den a tenhle týden v sobotu přijde menstruace, je možné že bych mohla otěhotnět? Děkuji za odpověd
Odpověď: Ani Algifen, ani Cholagol nemají negativní vliv na hormonální perorální antikoncepci.
Host: 77.242.91.17 Čas: 7.3.2016, 12:27:00
Jméno: Tereza
Sdělení: Dobrý den, chci se zeptat zda je normální, že i 6 měsíců po narození prvního dítěte je pro mě sex docela nepříjemnou záležitostí. Četla jsem že nedostatečná vlhkost může být způsobená kojením, mám ale i problém s tím, že mi není moc příjemné jakékoliv dotýkání se v oblasti kde byla nastřižená hráz a pokud soulož trvá déle, přechází to v bolest, kvůli které už nechci v sexu pokračovat. Je jasné že tělo potřebuje po porodu čas dát se dohromady, ale půl roku už mi přijde hodně. - Myslíte že je něco špatně a mám to řešit nebo tomu ještě dát čas? Mnohokrát děkuji
Odpověď: Považuji za prvořadé vyřešit tu bolest v hrázi. Konzultujte gynekologa. Nízká úroveň zvlhčení pochvy obvykle dobře reaguje na poševní krém nebo globulku s obsahem ženského hormonu estrogenu.
Host: 85.71.247.35 Čas: 29.2.2016, 23:19:28
Stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29
RSSRSS| pro nevidomépro nevidomé| tisktisk
Privátní poradna doc. MUDr. Jaroslava Zvěřiny, CSc.