Diskusní fórum

Jméno:
E-mail:  
Sdělení:
Heslo: verificode Vložit heslo:


Zapsaná sdělení (287) :

Stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29
Jméno: Martin
Sdělení: Dobrý den, pane docente, chtěl bych se Vás zeptat na jeden problém. V roce 2005 jsem byl v 30ti letech operován s adenomem hypofýzy a jsem léčen substitučne hormony včetně testosteronu. Několik týdnů po operaci se u mě projevila porucha erekce, neřešil jsem to, měl jsem problémy jiné, tento problém ale postupně vymizel a jelikož jsem byl bez partnerky, řešil jsem to masturbací. Když jsem si našel přítelkyni, měl jsem znovu problémy s erekcí a za dva roky společného sexuálního života jsem dosáhl při nepravidelném sexu celkem jen dvakrát orgasmu s partnerkou, musel jsem to řešit masturbací. Po konzultaci s lékařem mi byl změněn Ubdestor na Sustanon a Nebido, vždy ale po nějaké době došlo k otupění účinků těchto hormonů, proto je střídám. Jednou se mi erekce zlepšila ale stejně ani po půlhodině sexu jsem nedosáhl ejakulace. Dnes problémy přetrvávají, dostalo se to do stádia, kdy už jde o vztah, nechci partnerku ztratit, proto jsem ochotný udělat téměř cokoli. Nikdy jsem si nedokázal představit, že bych tento problém konzultoval s lékařem, ale udělám vše abych zase fungoval jako muž, vždyť v 37 to nechci vzdát. Dokonce jsem vyzkoušel po konzultaci s lékařem potravinový doplněk Erectan, bohužel bez výsledku. Můžete mi tedy poradit co s tímto problémem dělat? Chtěl bych už konečně nekompromisní řešení.
Předem velmi děkuji.
Martin
Odpověď: Substituce androgeny nemusí být sama o sobě vždy účinná. Doporučuji zkusit terapii gonadotropiny, alespoň na přechodnou dobu. Specifický účinek na poruchy erekce mají medikamenty typu Viagry - pokud jste je nezkusil, doporučuji. Důležitá pro sexuální aktivitu je též hladina prolaktinu, je-li vyšší, bude třeba ji regulovat medikamenty. S tímto typem pacientů nemá velké zkušenosti, domnívám se, že zkušený endokrinolog by věděl více...
J.Zvěřina
Host: 77.48.173.250 Čas: 21.1.2013, 00:52:45
Jméno: Lukáš
Sdělení: Celá psychiatrie by se měla zreformovat tak aby lidí léčila bez jakýchkoli škodlivých léčebných metod které poškozují lidské zdraví.Celá psychiatrie by měla umět lidi úspěšně vyléčit a to tak aby se lidé mohli vrátit snadno a rychle úspěšně do života a dokázali se o sebe postarat sami bez jakéhokoliv se spoléhání na stát na pomoc od státu a bez jakéhokoliv se spoléhání se na lékaře doktory a nemocnice.
Odpověď: Vážený,
medicína vzdor všem dosaženým vědeckým pokrokům, stále není exaktní a vše spolehlivě řešící obor. Ani onkologové, internisté, neurologové a lékaři jiných oborů nemají schopnost vždy spolehlivě nemoci svých pacientů stoprocentně vyléčit a zvládnout. Proč by právě psychiatrie měla být výjimkou? Mohu vás však ujistit, že také psychiatři se v naprosté většině snaží prospět svým pacientům jak nejlépe dovedou.
J.Zvěřina
Host: 88.100.47.29 Čas: 13.1.2013, 14:44:56
Jméno: Dan
Sdělení: Dobrý den, potřeboval bych radu. Je mě 21 let a co se mě neustále stává. Zkrátka dam příklad. Sem ze slečnou v pokoji a začneme se líbat, ona se začne slékat a požaduje sex, problém je v tom, že při polibku se mě začne z penisu vytékat jakási mazlavá tekutina, neustále po malých kapičkach mě vytéká. Snažím se, aby to partnerka nepoznala, tudíš jí nenechávam na něj sahat. Je to velmi nepříjemné. Podobné to je při sledování sexu v televizi. Zkrátka při vzrušení se mě to začne dít. A po sexu, nbo bo onanii mě ráno lehce zapáchá. Je to nepříjemné. Děkuji velmi za radu. K lékaři se mě s tím nechce jít.
Odpověď: K lékaři s tím pravděpodobně ani nemusíte chodit. Produkce mazlavé a klepivé tekutiny přisexuálním vzrušení není nic chorobného. Jde o výměšek drobných žlázek v okolí močové trubice. Hlavním opatřením ke zmírnění těchto potíží je co nejčastější sexuální vybití. Tedy každé vzrušení končit orgasmem a výronem semene, třeba jen masturbací. Snažte se, aby vaše sexuální vzrušení nikdy netrvalo zbytečně dlouho.
J.Zvěřina
Host: 93.99.49.51 Čas: 9.1.2013, 03:37:35
Jméno: Lukáš
Sdělení: Mužům bylo vždycky v životě ublíženo mnohem více než ženám a to jenom proto že jsou silnější než ženy.Kdyby jste věděli jak krutě bylo ublíženo některým mužům v armádě uzavřených kasárnách a nikdo jim nikdy nijak nepomohl silnější vojáci šikanovali slabší vojáky a museli se s tím ti muži vyrovnat velitelé o tom věděli a ututlalo se to.Za šikanu v armádě na nováčcích v základní povinné vojenské službě nebyla většina vojáků kteří ju prováděli nikdy potrestaná a bylo to ponižování mužů násilí na mužích a ubližování mužům.Násilí na mužích je tolerováno mnohem více než na ženách protože muži jsou silnější než ženy proto je celá společnost lhostejná k násilí páchaném na mužích a zajímá se jenom o násilí páchané na ženách.Za šikanu v armádě v kasárnách bylo potrestáno jenom málo jejich vykonavatelů protože se to vždycky utajilo a šikanovaní vojáci to nikde nenahlásili.Třeba na vojáky hodili deku a zkopali je nebo je silně udeřili do nosu a do ešusu odebírali krev šikanovaní vojáci ju potom museli vypít.Nebo je zavřeli do železné skříně kterou hodili ze schodů nebo z okna.Nebo dostavali rány do hlavy nebo do hrudníku.Nebo jim vojáci museli nosit jídlo,pití,čistit boty šikana byla různorodá bylo mnoho typu šikany.Je vidět že v armádě v uzavřených kasárnách bylo umožněno se sadistickým typům mužů kterým dělá dobře když můžou ubližovat ostatním podařilo svoje potřeby uskutečnovat.A často jim to i procházelo to muselo být pro ty šikanované vojáky hodně kruté nechápu jak se dokázali s takovým krutým chováním vyrovnat.Na některých vojenských posádkách šikana byla na některých ne bylo to všechno různorodé.Ještě že jsem nemusel už jít na vojnu.Díky tomu jsem se vyhnul kruté šikaně.
Odpověď: Souhlasím s vámi. Šikana je v chlapeckých (mužských) kolektivech častější než v kolektivech dívčích (dámských. Známe případyšikany takév době současné. Na příklad ve školních či studentských kolektivech, dětských domovech a podobně. Je to obrovský nešvar,na který musípedagogové, vychovatelé, velitelé a jiné odpovědné osoby dávat neustále pozor. Existuje celá škála opatření,které mají šikaně bránit. Nejdůležitější však je ochotakolektivu ostatních na šikanu upozornit a řešit ji.
J.Zvěřina
Host: 88.100.47.29 Čas: 7.1.2013, 18:14:19
Jméno: Roman
Sdělení: Dobrý den, mám problém s předčasnou ejakulací ( cca po 10-ti zásunech )nevím co s tím mám dělat.Je na to nějaký lék , děkuji.
Odpověď: Předčasná ejakulace je častým problémem, a to zejména mladých zdravých mužů. Samozřejmě je možné tuto sexuální poruchu léčit, a to poměrně úspěšně. Vyhledejte proto sexuologické vyšetření. Do Sexuologického ústavu se můžete objednat na te. 224968231.
J.Zvěřina
Host: 88.102.119.234 Čas: 7.1.2013, 08:37:02
Jméno: Riki
Sdělení: Dobry deň, dnes som sa dozvedel šokujúcu správu ze môj otec nieje môj biologický otec, lebo mamka podstúpila umelé oplodnenie u vás v ústave.Otázka je možnosť zistiť darcu ak nie meno tak aspoň zamestnanie.Ďakujem za odpoveď
Odpověď: Pokud opravdu šlo o oplodnění anonymním dárcem, pak není žádný mechanismus ke zjištění biologického otce. Za Sexuologický ústav mohu jen uvést, že šlo o zdravého muže s minimálně středoškolským vzděláním. Naprostá většina těch dárců byli vysokoškolští studenti. Prolomení anonymity dárců zákonem se aktuálně hodně diskutuje. Podle mého názoru by tyto zákroky učinilo prakticky nerealizovatelné.
J.Zvěřina
Host: 213.215.114.12 Čas: 11.12.2012, 19:58:49
Jméno: Nick
Sdělení: Dobrý den, je mi 15 let, jsem kluk a mám dost podivný problém. Když masturbuji (asi 2-4krát týdně), jen ze mě vyjde semeno, ale nemám žádný orgasmus, naposledy jsem zpozoroval, že ve varlatech (v dolních místech varlat) cítím jakési horko. Nevíte, co se mnou je? už ten problém mám delší dobu, a orgasmus mám opravdu jen málokdy. Za jakým doktorem (urolog, sexuolog, či jiný) mám zajít?
Děkuji za odpověd.
Odpověď: Důležité je,že se orgastické prožitky u vás přece jen někdy dostaví. Stav by se v tomto směru měl v průběhu času zlepšovat. Pokud nedojde během několikaměsícůke znatelnému zlepšení, vyhledejte sexuologické vyšetření.
Doc.MUDr.J.Zvěřina,CSc.
Host: 188.175.219.20 Čas: 9.12.2012, 17:03:39
Jméno: Martina
Sdělení: dobrý den, existuje nějaká pomoc ženám, které mají problém s příliš citlivým, necitlivym, nebo bolestivym klitorisem? jde mi o to, že ten můj je citlivý, že na některých místech až bolí, ale zároveň je na většině spíš necitlivý, takze je těžké se zrušit, jako by to bylo zároveň málo i moc. poslední dobou mi dělá potíže dosáhnout orgasmu i při masturbaci, při orgasmu to vždy spíš bolí. musím říct, že potíže dosáhnout orgasmus jsem mela vždy, i když jsem byla hodně vzrušená, před druhým porodem jsem nikdy nedosáhla orgasmu s manželem, teď alespoň s jeho asistencí, ale více méně je to zase jen masturbace. Teď to již asi rok spíš bolí. je mi 38 let, po dvou porodech.
Odpověď: Doporučuji probrat problém s vaším gynekologem/gynekoložkou. Pokud po této stránce bude vše v pořádku, objednejte se k vyšetření na sexuologii. Problémy s orgasmem patří k nejčastějším sexuálním poruchám u žen. Často je možné takové stavy ovlivnit vhodnou léčbou.
J.Zvěřina
Host: 213.220.250.69 Čas: 14.11.2012, 10:53:12
Jméno: Lukáš
Sdělení: Dobrý den,klasickou lékařskou a zdravotní péči já vůbec neuznávám protože klasická medicína klasická lékařská péče a klasické zdravotnictví a většina klasických lékařů a doktorů aby tu péči o pacienty měli co nejjednodušší tak léčí všechny své pacienty nebo většinu z nich podle jednotného rastru standardu šablony bez ohledu na to že každý člověk je individuální bytost jako kdyby všichni lidé byli úplně stejní unifikovaní roboti.Věřím jenom sám sobě a taky přírodnímu alternativnímu léčitelství pomocí bylinek které jsou taky léčivé bez vedlejších účinků na rozdíl od nějákých umělých chemických škodlivých dryáků které mají vedlejší účinky.Nikdy bych se dobrovolně u klasických lékařů léčit nechtěl nevěřím jím jejich léky a elektrošoky a některé léčebné postupy poškozují lidem zdraví jejich špatnou léčbou a zpátečnickým myšlením které uvízlo o 100 let nazpět.Musím ale taky uznat abych jim nekřivdil že někdy můžou člověkovi zachránit život zlepšit mu život léčit ho a vyléčit ho.Zadejte si do vyhledávače cchr.cz,antipsychiatrie,neurotoxicita neuroleptik a také článek: jak přežít zdraví navzdory vašemu lékaři.Každý člověk má podle ústavy právo omítnout na svou vlastní zodpovědnost jakoukoliv lékařskou péči a nikdo žádný člověk a ani lékař nikoho nesmí nutit násilím nebo fašistickými metodami k jakékoliv lékařské péči.Já bych se lékařům nikdy v ničem nepodřídil.Podotýkám že mám čistý trestní rejstřík.Podle každého člověka je totiž normální něco úplně jiného.Každý má na věc různý třeba úplně jiný názor.A ještě mě řekněte podle čeho posuzujete kdo je vlastně normální a nenormální svým způsobem je každý člověk trochu blázen a to je naprosto normální.Skoro každý člověk má nějákou menší úchylku nebo závislost.Např.někdo kouření je pravda že kouření je škodlivé a způsobuje rakovinu díky škodlivým látkám ale někteří lidé jsou na nikotinu tak závislí že se ho ani přes škodlivost kouření nevzdají ale je také pravda že někteří lidé kouří celý život a dožijí se třeba 90 let takže každý lidský organismu je různě odolný.Každopádně škodí i pasivní kouření když nekuřák který stojí blízko kuřáka a vdechuje cigaretový tabákový kouř když stojí poblíž nějákého kuřáka navíc ten kuřák ten kouř vdechuje ještě přes bezpečnostní filtr který je v cigaretě kdežto pasivní kuřák ten kouř vdechuje bez filtru.Někdo je závislý na alkoholu někdo na internetu někdo na pornografii někdo na počítačích někdo na rychlý autech a motorkách závislostí určitě existuje mnoho druhů a typů.A ted mě řekněte je vlastně vůbec někdo normální někdo kdo by se vešel do absolutní normy normality.Takový člověk by asi musel žít celý život někde zazděný v jeskyni aby mohl být prohlášen za normálního odtržen od celého světa a jenom by dostával stravu a pití.Někdy když si čtu některé internetové diskuze na internetu tak se divím jaké mají lidé zlé názory jak vyžaduji potrestání pomstu odplatu jak jsou zlí a jaké je v nich zlo přitom msta je nízká odpuštění je vysoké já umím odpouštět a nevyžaduji nikdy mstu a nebo pomstu.Nemám rád cizí zlé lidi které ani neznám a kteří veřejně v diskuzích na internetu přejí některým lidem které ani neznají zlo jak je toto vůbec možné že je jím to umožněno psát tam veřejně takové zlé komentáře to je ta demokracie a otevřenost a anonymnost internetových diskuzí kde jsou lidé skryti za různými nicky nebo fiktivními jmény a proto si tam dovolí o cizích lidech které vůbec neznají když něco provedou psát nepěkné zlé a kruté věci nejčastěji se tyto zlé názory objevují v článcích o znásilnění ublížení na zdraví zabití pokusů o vraždu u vražd atd..Zlo je potom ve všech i v těch kteří ho přejí jiným lidem provinilcům za nějáké trestné činy.Za komunistů by si toto nedovolili psát tak zlé názory jenomže tehdá ještě nebyl internet a jeho velká anonymita.Já bych si nikdy nedovolil psát o cizích lidech o kterých vůbec nevím a ani je vůbec neznám na základě přečtení nějákého článku o jejich obvinění z trestného činu nějáké nepěkné kruté a zlé názory když je vůbec neznám a nic o nich nevím.Tyto zlé komentáře raději nemá ani cenu číst kazí mě potom můj hezký pohled na svět a ty lidi beru jako zlé lidi kteří přejí jiným lidem zlo takže je raději ani nečtu to je nejlepší obrana proti těmto zlým názorům.Jinak jsem proti trestu smrti protože se dá zneužít i proti nevinným lidem kteří nic neprovedli a už se i toto v těch státech kde je praktikován mnohokrát stalo byly to justiční omyly jenomže mrtvému už potom vůbec nikdo nepomůže.U klasických lékařů bych se léčil jenom v jednom jediném případě a to když bych byl něják vážně zraněný jinak ne.Zabránit všem vraždám to nikdy nikdo na světě ještě nedokázal to je naivní představa ani žádné zákony soudy tresty a ani policie to by musel být dokonalý svět a to bohužel není vždycky se budou v průběhu roku na území celé republiky občas nějáké vraždy stávat.Neříkám že by se lidé zabíjeli na potkání ale občas se někdy nějáká vražda stane 100 procentně se tomu zabránit nedá i když je to teda jeden z nejzávažnějších trestných činů. tot vše co jsem vám chtěl napsat.Chtěl bych znát váš názor a vyjádření a odpověd na to co jsem zde napsal.
Odpověď: Vážený pane,
nevím nic o zdrojích vašeho negativního postoje k oficiální medicíně. Také nevím, co se domníváte vědět o bylinkách a přírodním léčení. Přeji vám, abyste nikdy vážně nemocen nebyl. Věřte zkušenému, jsou nemoce, které se zaříkáváním, ani bylinkami nevyléčí. Stačí dostat akutní zánět slepého střeva.
Agresivita a zlá vůle v nejrůznějších anonymních komentářích internetových diskusí jsou fenoménem dobře známým. Člověk není stvořením mírumilovným a bazálně dobrým. S každým z nás cloumají také negativní emoce a musíme se s nimi naučit žít. Ostatně váš postoj k lékařům je také plý zášti. Budete potřebovat nějaký postojový kompromis, protože svět není nekonfliktní, ani ideální. Zjednat klid a dobro ve svém vlastním srdci, to je první krok k napravení světa. Možná také krok nejtěžší, nemyslíte?
J.Zvěřina
Host: 96.47.226.20 Čas: 11.11.2012, 08:42:09
Jméno: Tomáš
Sdělení: Dobrý den, v poslední době mi docela výrazně poklesl zájem o sex. Dříve jsem na to myslel a masturboval velmi často, možná až moc, nyní téměř nemám potřebu. Byl jsem cca 6 týdnů pod stresem, je možné že necelé dva měsíce po tom to má ještě dohru? Čerstvě mám přítelkyni, která mě přitahuje, vzrušuje, při mazlení mám erekci téměř pořád, ovšem když mělo dojít na náš první styk, měl jsem problémy dosáhnout a hlavně udržet plnou erekci, ikdyž je dost možné, že to bylo hlavně nervozitou... Máte rady co s tímhle těmito problémy dělat? Myslím že u muže po dvacítce je to docela neobvyklé. Stojí za to navštívit poradnu, případně si nechat změřit hladinu testosteronu, nebo je dobré tomu dát ještě čas, jak se to bude vyvíjet při dalších sexuálních aktivitách? V případě návštěvy, je nutné doporučení praktického lékaře? Díky moc, Tomáš
Odpověď: Vážený pane,
poruchy erekce se mohou vyskytnout v každém věku. Ve vašem případě bych doporučoval při selhání erekce dospět s partnerkou k vyvrcholením nějakou jinou sexuální technikou (masturbací ze strany partnerky, orální sex) a nenechat se zastavit neúspěchem. K vyšetření v Sexuologickém ústavu se můžete objednat na te. 224968231
J.Zvěřina
Host: 78.45.189.103 Čas: 6.11.2012, 01:21:43
Stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29
RSSRSS| pro nevidomépro nevidomé| tisktisk
Privátní poradna doc. MUDr. Jaroslava Zvěřiny, CSc.