Diskusní fórum

Jméno:
E-mail:  
Sdělení:
Heslo: verificode Vložit heslo:


Zapsaná sdělení (287) :

Stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29
Jméno: Lukáš
Sdělení: Dobrý den pane doktore,
jako mnoho zdejších přispěvatelů i já mám intimní problém a proto bych rád věděl jakou cestou jej řešit. V posledním cca půl roce jsem si všiml problmatické ejakulace. Tedy nedochází k výstřiku ejakulátu, ale pouze k jeho postupnému pomalému výtoku. Problém se zřejmě stupňuje. Erekce i močení je v normální. Délka dosažení orgasmu také v normě. Jak resp. kde problém řešit? Děkuji za odpověď.
Odpověď: Vašemu dotazu chybí základní údaj, kterým je váš věk. U mužů starších je podobné oslabení ejakulace zcela fysiologické. U mladých mužů poněkud nezvyklé. Bez odborného vyšetření to sotva na dálku rozřešíme. Doporučuji vyhledat sexuologa, nebo urologa.
J.Zvěřina
Host: 89.176.41.100 Čas: 3.3.2013, 22:31:11
Jméno: Lukaš
Sdělení: Dobry den je mi 21 let a mam problémy s erekci v 18 sem mel pritelkyni měli sme spat u mne ale mnel sem problémy s erekci když mi bylo 19 sem uz nechtel byt panic sem jel za prostitutkou ale mel sem stejnej problém, ne vždycky mam ranni erekci myslite ze je to problém? Myslim ze ze stoporenim penisu při onanova nemam problém. Ted mam pritelkyni a asi je ji divny ze sme ještě spou nespali ale ja se bojim ze budu mit zase problémy s erekci co by ste mi poradili?
Odpověď: Pokud je vaše ztopoření v pořádku při onanování, pak se o svou sexuální výkonnost bát nemusíte. Pro začátek doporučuji uskutečnost s vaší partnerkou opakovaně jen nekoitální sex, při kterém dospějete k vyvrcholení tak, že vás partnerka dráždí na přirození rukama a/nebo ústy.
Jakmile se tato nekoitální forma styku stane spolehlivou, můžete se pustit do pokusu o soulož. Kdyby se takový postup ukázal jako neúspěšný, navštivte sexuologa.
J.Zvěřina
Host: 89.204.153.116 Čas: 3.3.2013, 10:05:28
Jméno: MARTIN
Sdělení: Dobrý den,je mi 54 let.Ještě do nedávna jsem neměl žádný problém s erekcí.Asi před třema roky mi byl obvodní lékařkou zjištěn vyšší tlak a nasazen lék Prestarium neo s dávkováním 1x denně.jinak je můj zdravotní stav dobrý. Zhruba před 10 lety jsem podstoupil vasektomii na vlastní žádost.Před necelým půl rokem mi byly změněny léky na vyšší tlak a to na Prestarium neo forte.Od té doby začaly mé problémy se snižováním schopnosti erekce i tzv.ranní. Dnes je takřka nulová.Prosím o radu jak postupovat v řešení mého problému a Vašeho názoru ,zda je možné,aby léky na snížení tlaku měly negatvní vliv na erekci.Děkuji.
Odpověď: Některé léky, snižující krevní tlak, mohou narušovat erekci. Proberte své problémy se svým internistou. Je možné, že změna léků vaši potenci zlepší.
Můžete se samozřejmě obrátit také na sexuologickou ambulanci.
J.Zvěřina
Host: 213.195.219.55 Čas: 23.2.2013, 21:15:02
Jméno: Ondrej
Sdělení: Dobrý den, můj problém a zároveň otazka co dělat. Mám velmi slabou erekci, a nevim co stím začal jsem s kegelovými cviky a piju kotvičnikoví čaj. bohužel po 3 týdnech, defakto bez vysledku zkoušel jsem i více partnerek a nic moc. Je mi 24 let. Děkuji
Odpověď: Milý pane,
na některé sexuální poruchy bylinky moc nepomáhají.
Objednejte se k sexuologickému vyšetření.
Sexuologický ústav: tel. 224968231
J.Zvěřina
Host: 95.143.136.181 Čas: 21.2.2013, 09:33:19
Jméno: Anonym
Sdělení: Kulturisté berou určitě na to jak mají obrovské svaly nějáké kvalitní růstové hormony.Protože normálnímu muži by nikdy takové velké svaly jako mají kulturisti nenarostly i kdyby posilovali svalstvo každý den.Svaly mužům sice při posilování narostou ale ty přírodní nevyhnané uměle hormonama nikdy nemůžou mít tak velké jako je mají kulturisti.Protože normální muž nemá v těle tolik hormonů je to pravda nebo se mýlím napište mě prosím k tomu nějáké informace.
Odpověď: Máte do značné míry pravdu. Mezi kulturisty a těžkými atlety, avšak i mezi jinými sportovci se nelegální užívání vysokých dávek anabolik vyskytovalo a zdá se, že i dále vyskytuje. Jde o počínání nelegální a zdraví ohrožující. Anabolické steroidy mají řadu negativních vedlejších účinků. Mohou poškodit jaterní funkce, způsobují zbytnění srdeční svaloviny a v neposlední řadě mohou vést k poruchám nálady, zvýšené agresivitě a psychické labilitě. Aby situace byla ještě nepřehlednější, objevují seopakovaně anabolika také v přípravcích pro kulturisty bez toho, že by tam byl jejich obsah deklarován. On pak "proteinový přípravek" je mnohem účinnější a u konzumentů oblíbenější. Na toto téma existuje samozřejmě rozsáhlá literatura, kterou na internetu snadno najdete pod heslem "anabolické steroidy".
J.Zvěřina
Host: 88.100.47.29 Čas: 6.2.2013, 15:04:22
Jméno: Anonym
Sdělení: Umíte změřit sílu a intenzitu sexuálního prožitku sexuální rozkoše sexuálního orgasmu nebo umíte jenom změřit sílu průtoku krve v pohlavních orgánech?A dočetl jsem se že kromě pohlavních orgánů ma tělo velké množství různých citlivých erotogenních bodů je to pravda?
Odpověď: Síla a intenzita sexuálního prožitku je niterná emoční hodnota, kterou měřit neumíme. Sexuální vzrušivost lze do jisté míry hodnotit psychofysiologickými metodami (falopletyzmografem na příklad). Průtok krve penisem se měří duplexním sonografem, prokrvení sliznice pochvy lze měřit fotokolposkopem. Že erotogenní zóny se nacházejí také jinde než na genitálu je samozřejmě pravda.
J.Zvěřina
Host: 88.100.47.29 Čas: 3.2.2013, 19:04:20
Jméno: Lukáš
Sdělení: Víte o tom že se v České republice narodí každý rok kolem 100 tisíc miminek a také v České republice kolem 100 tisíc lidí zemře.Za deset let se narodí 1 milion dětí a 1 milion lidí umře a za sto let se tím pádem vymění celá jedna generace.To je přirozená obměna oyvatelstva.
Host: 88.100.47.29 Čas: 3.2.2013, 18:59:04
Jméno: Denda
Sdělení: Dobrý den, můj problém je v tom, že manžel už odmíta sex. Pořád se vymlouvá na únavu a nikdy nedokáže říci, proč sex nechce. Zkoušela jsem si s nim o tom promluvit, ale bez výsledku. Vždy odpoví jen nevím a pak převrací oči a o něco později se naštve. No a když už s něj nějaká odpověď vyleze je to vždy jen to, že mu vadí náš pes. Pořídila jsem si totiž psa s jeho vědomím, ale bez schválení jeho vkusu. On chtěl totiž psa jiného.
No a dále koupila jsem kapky a čaje na zvýšení chuti na sex, ovšem taky bez výsledku. Kapky samotné nechce, ve vodě mu to nechutná a tak mu je zkouším tajně dávat do kávy. Jen nevím, zda to v kávě učinkuje. Dále tablety bere každý den jen jednu a má to brát 2x denně, ale vícekrát to do něj nedostanu. No a jelikož pořád pije jen kávu a k tomu má cigarety, tak do něj nedostanu ani čaj. Čaj si dá opravdu jen výjimečně. A tak mu vždy udělám ten na zvýšení chuti, ovšem ten taky musí pít častěji, než jednou za měsíc.
Opravdu nevím, co mám dělat. Poradíte mi prosím? No a přítel pracuje na dvanástky a má opravdu fyzicky náročnou práci. Ale nedávno kvůli odstávkam měl pomalu měsíc volno a sex nikde. A to jsem vyzkoušela svádění, promluvit si o tom s ním, říci mu narovinu o sex, říci mu to sprostě i slusně a pořád bez výsledku.Poradnu s hádkou odmítl.
Odpověď: Milá tazatelko,
bez důkladné komunikace s vaším přítelem se tato záležitost řešit nedá. Léky sotva pomohou, pokud pacient nemá o nějakou léčbu zájem. Pokud vám své chování uspokojivě nevysvětlí, a pokud nevyhledá lékaře, má-li nějaké sexuální problémy, pak se s ním snad raději rozejděte.
J.Zvěřina
Host: 85.70.23.24 Čas: 30.1.2013, 17:59:11
Jméno: Anonym
Sdělení: Zdravotnické noviny č. 41/2012, 22. 10. 2012

Sexuologie také jako multidisciplinární obor, Terapie parafilních sexuálních delikventů: Návrh národních standardů, Genderovou samoobsluhu odmítám
Můžete mě vysvětlit co myslíte tím že genderovou samoobsluhu odmítáte nechápu co tím myslíte nebo co tím chcete říct.Prosím napište mě k tomu odpověd tak abych to rozumně pochopil.
Odpověď: Myslím tím situaci, kdy úřední pohlaví je lidem přidělováno podle jejich volby bez ohledu na jejich tělesný a duševní stav. V takovém případě by transsexualita přestala být poruchou sexuální identifikace a pohlaví by bylo volitelnou a tedy také třeba i několikrát změnitelnou úřední kategorií.
J.Zvěřina
Host: 88.100.47.29 Čas: 25.1.2013, 18:15:29
Jméno: Tereza
Sdělení: Dobrý den, mám takový problém. Od prváku na střední mě chtěl jeden kluk,mě nějak nepřitahoval,brala jsem ho jako super kamaráda.Po 3letech ,jsem se do něj zamilovala.Chodili jsme spolu ,ze začátku jsem nevnímala,že mě nepřitahuje,ale pak jsem to vnímat začala a sex s ním se mi hnusil,tak jsem se sním rozešla,ale i přesto všechno mi hrozně chyběl a začali jsme spolu zase chodit,ale problém je furt stejný,že mě prostě fyzicky nepřitahuje..Nevím ,co mám dělat,rozejít se sním nechci,protože je mi s ním hezky,až na to že mě nepřitahuje :( .Děkuji za odpověď.
Odpověď: Vážená tazatelko,
jstliže se vám někdo přímo "hnusí", pak se o sex s ním raději nepokoušejte. Mezi mužem a ženou může existovat i přátelský vztah. A to samozřejmě také mezi dřívějšími milenci, nebo dokonce manžely. Musíte jen ten vztah směrem ke vztahu nikoliv intimnímu, ale přátelskému, přeprogramovat.
Doc.MUDr.J.Zvěřina,CSc.
Host: 94.113.48.177 Čas: 24.1.2013, 22:03:01
Stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29
RSSRSS| pro nevidomépro nevidomé| tisktisk
Privátní poradna doc. MUDr. Jaroslava Zvěřiny, CSc.